организация детских праздников киев

Активне дитяче свято на природі

Ваша дитина з нетерпінням чекає на своє свято, а Ви не знаєте, де відсвяткувати день народження дитини в Києві? Ми пропонуємо провести дитячий день народження на природі, з друзями, а родзинкою дитячого свята стане спілкування з кіньми та активні розваги на свіжому повітрі.


Ніхто не нудьгуватиме: поки одні діти катаються на конях, інші змагатимуться у стрільбі з дитячого арбалета чи лука, гвинтівки та рогаток, у накиданні лассо на бичка, а також візьмуть участь у веселих активних іграх та естафетах.


Усі учасники свята зможуть почистити і розчесати справжнього коня, пригостити його морквою, відчути тепло та енергетику, яка надходить від цих чудових тварин.

Організація дитячого дня народження на природі:

Можливі різні сценарії з ведучими-аніматорами, ковбойський або індіанський день народження, естафети, ігри та активні змагання, пошуки скарбу. Ковбої та індіанці у нас не просто в костюмах, вони їздять верхи, кидають лассо, влучно стріляють! Тільки у нас ведучі індіанець та ковбой виїжджають зустрічати гостей на справжніх конях у бойовому розмалюванні!


Активне дитяче свято за містом проходить весело та галасливо, з радісними криками під час влучень у ціль та перемоги у командних змаганнях, участю у конкурсах та отриманням призів.


Батьки ще довго згадуватимуть цей день народження дитини та з посмішкою дивитимуться на веселі дитячі обличчя на фотографіях.


Взимку унікальним доповненням може бути катання на санях, з весни до осені - на возі.


Працюємо цілий рік, на своїй території чи на виїзді.


Також нестандартно та весело можна організувати  день народження для дорослих  або спільне свято, де змагатимуться і діти, і дорослі.

detskiy prazdnik kievDetsky den