с.Копачів, Обухівський р-н, Київська область
ВВ-НД: 9.00 - 18:00, ПН вихідний

Активне дитяче свято на природі

Запишіться
зараз!
або якщо залишилися питання

Активний дитячий день народження фото

Ваша дитина з нетерпінням чекає на своє свято, а Ви не знаєте, де відсвяткувати день народження дитини в Києві? Ми пропонуємо провести активний дитячий день народження на природі, з друзями, а родзинкою дитячого свята стане спілкування з кіньми та активні змагання на свіжому повітрі.

 

Ніхто не нудьгуватиме: поки одні діти катаються на конях, інші змагатимуться у стрільбі з дитячого арбалета чи лука, гвинтівки та рогаток, у накиданні лассо на бичка, а також візьмуть участь у веселих активних іграх та естафетах.

Усі учасники свята зможуть почистити і розчесати справжнього коня, пригостити його морквою, відчути тепло та енергетику, яка надходить від цих чудових тварин.

Як організувати дитячий день народження на природі:

Можливі різні сценарії з ведучими-аніматорами, ковбойський або індіанський день народження, естафети, ігри та активні змагання, пошуки скарбу. Ковбої та індіанці у нас не просто в костюмах, вони їздять верхи, кидають лассо, влучно стріляють! Тільки у нас ведучі індіанець та ковбой виїжджають зустрічати гостей на справжніх конях у бойовому розмалюванні!

Активне дитяче свято за містом проходить весело та галасливо, з радісними криками під час влучень у ціль та перемоги у командних змаганнях, участю у конкурсах та отриманням призів.

Батьки ще довго згадуватимуть цей день народження дитини та з посмішкою дивитимуться на веселі дитячі обличчя на фотографіях.

Взимку унікальним доповненням може бути катання на санях, з весни до осені - на возі.

Працюємо цілий рік, на своїй території чи на виїзді.

Також нестандартно та весело можна організувати  день народження для дорослих  або спільне свято, де змагатимуться і діти, і дорослі.

День народження дитини на природі Київ фотоДитяче свято на природі фото

Запишіться
зараз!
або якщо залишилися питання
Instagram