Київська область, с.Копачів
9.00 - 18:00

Уроки верхової їзди

від 550 грн
Запишіться
зараз!
або якщо залишилися питання

Верхова їзда приносить користь і дітям, і дорослим, особливо тим, хто не відходить від комп'ютера та працює сидячи в офісі. При навчанні у школі верхової їзди у вершника покращується постава, оскільки на тренуваннях доведеться тримати спину рівно і не сутулитися, нормалізуються дихальна, нервова та травна системи, покращується кровообіг. Ви непомітно для себе забудете, що таке безсоння та депресія. Щоб залишатися в сідлі, потрібно постійно тримати рівновагу, що тренує вестибулярний апарат і всі групи м'язів, особливо внутрішні та задні м'язи стегон.

 Але найцінніше – це позитивна енергія та відмінний настрій, які отримує вершник при спілкуванні з конем, забуваючи про всі повсякденні проблеми та турботи.

Для тренувань є відкритий плац та критий манеж. Урок верхової їзди обов'язково проводиться під керівництвом інструктора.

Навчання верхової їзди проводиться цілий рікВерхова їзда фото

Хорошим стимулом розпочати навчання може стати покупка абонементу або подарункового сертифікату.

 Багато клієнтів кінного клубу "Кентавр" розпочинають навчання верховій їзді після того, як приїхали на прогулянку на конях

Для дітей заняття проводяться з 12 років.

 Максимальна вага вершника для навчання у верховій їзді 85 кг.

Є абонементи та знижки у будні, актуальна вартість уроків верхової їзди на сторінці Ціни

 Попередній запис обов'язковий

Як одягтися на урок верхової їзди

Основна вимога до екіпірування вершника – повністю закриті ноги (інакше в процесі тренування можна натерти шкіру об путлища або сідло) та закрите взуття на жорсткій підошві (взуття має захищати гомілковостоп і тримати стопу). Тому категорично не підходять для вершника шорти, босоніжки, шльопанці, кеди, капці, взуття на шпильках чи танкетці.
Якщо ви тільки починаєте навчання, то для занять підійдуть джинси та черевики/чоботи з нерифленою підошвою та невеликим підбором (1-3 см), також можна взути звичайні кросівки, без товстої або рифленої підошви.

Коли надалі ви регулярно їздитимете на тренування, то краще придбати спеціальне екіпірування - бриджі, чоботи для верхової їзди або черевики з крагами.

Урок верхової їзди Київ фото

Правила використання абонементів

  1. Абонемент на навчання їзді верхи використовується однією людиною, є іменним, без права передачі та використання іншими особами.
  2. Абонемент має строк дії 1 місяць від дати придбання. Тренування, не використані у рамках терміну дії абонементу, згоряють.
  3. Якщо призначене заздалегідь тренування кінний клуб змушений скасувати через погоду, то термін дії абонементу продовжується на один тиждень.
  4. При запізненні час уроку не продовжується.
  5. Абонемент дає можливість відвідувати заняття з верхової їзди як у постійному, так і змінному графіку. У першому варіанті фіксуються постійні дні та час на весь період дії абонементу. У другому варіанті необхідно щоразу записуватися (не менше ніж за 3 дні).
  6. Загальна кількість тренувань може бути використана швидше за термін дії абонементу.
  7. При несвоєчасному (менш ніж за добу) попередженні про скасування уроку верхової їзди цей урок вважається використаним, його вартість списується з абонементу.
  8. Кошти за придбані абонементи та невикористані заняття поверненню не підлягають.

 Тренування з верхової їзди проводяться у будь-який день, крім понеділка (але якщо офіційний вихідний понеділок, то ми працюємо, а відпочиваємо у вівторок), тільки за попереднім записом.

Перебуваємо у с.Копачів Київської області.

Запишіться
зараз!
або якщо залишилися питання
Instagram