Київська область, с.Копачів
9.00 - 18:00

Фітнес-йога на коні

від 450 грн
Запишіться
зараз!
або якщо залишилися питання

Ви вже знайомі з йогою чи верховою їздою? А можливо, і те, й інше для вас ще незнайоме? У будь-якому випадку вас зацікавить новий різновид фізичної активності, який тільки набирає популярності у світі. Йога на коні, або хорс-йога, поєднує у собі статичні асани та динамічні віньяси у поєднанні з правильним ритмічним диханням. Різниця тільки у тому, що вправи виконуються не на килимку, а на спині коня. horse yoga

Чим корисні такі вправи

Користь йоги на коні – насамперед в енергетичній дії цієї тварини на людину. У цьому сенсі такий комплекс схожий на іпотерапію: тепло і позитивні енергетичні вібрації, що надходять від тіла коня, дають нам можливість розслабитися, ефективно задіяти м'язи і зв'язки, розвинути гнучкість і баланс.

Різні варіанти занять: йога, фітнес-йога або фітнес на коні

 Залежно від рівня підготовки існує кілька комплексів різної складності.

Для початківців підійде йога з акцентом на розслабленні, легкій розтяжці та диханні. 

Можливий мікс йоги та фітнесу з використанням силових вправ у динаміці та статиці.

Складніший рівень – виконання складних асан для розвитку балансу та сили.

Якщо ви не хочете опановувати техніку верхової їзди, але цікавитеся спілкуванням з кіньми у поєднанні з фізичним навантаженням – спробуйте фітнес на коні. Цей напрямок дозволить прокачати основні групи м'язів, покращити баланс та одночасно отримати задоволення від взаємодії з цими тваринами.

Йога на коні трохи складніша, ніж класична, тому асани підібрані так, щоб можна було зберігати баланс і не наражатися на небезпеку падіння. Головне правило – плавність та обережність у рухах. Звичайно, важлива запорука успішних та приємних занять хорс-йогою – наявність спокійного та терплячого коня. Це справжній компаньйон, який може зберігати нерухомість протягом заняття. Досвідчений інструктор допомагає зробити заняття безпечними та ефективними, а також налагодити взаємодію з цими тваринами.

Запишіться
зараз!
або якщо залишилися питання
Instagram