с.Копачів, Обухівський р-н, Київська область
ВВ-НД: 9.00 - 18:00, ПН вихідний

Фотосесія з кіньми на природі

від 600 грн
Запишіться
зараз!
або якщо залишилися питання

Фотосесія на конях у кіВерхова їзда фотонному клубі "Кентавр" проводиться зі спокійними та красивими кіньми різних мастей. Фотосесія з кіньми - це заряд позитивної енергії, незабутні враження, процес, що надихає, і, звичайно, шикарні фото!

Фотосесія на конях ідеально підходить для весілля, Love Story, дня народження, річниці, сімейного фотоальбому чи подарунку собі чи близьким людям.

Ви вибираєте коня по масті (кольору), для весільної фотосесії є чорні та білі коні.

Коні навчені та підготовлені для фотосесії, мають досвід участі у зйомках фільмів, реклами та кліпів.

Як проводиться кінна фотосесія

Для фотозйомки ми надаємо підготовлених коней із досвідченими інструкторами. Не страшно, якщо Ви не вмієте їздити верхи, наші коні допоможуть реалізувати різні ідеї для чудової фотозйомки з кіньми. При цьому можна сісти в сідло або перебувати поруч із конем. Під час фотосесії кінь стоїть, рух риссю чи галопом, а також зйомка відео не передбачається.

Ви самі обираєтеУрок верхової їзди Київ фото фотографа, але звертаємо Вашу увагу, що робота з кіньми має свою специфіку, вимагає особливих навичок та розуміння важливості ракурсу коня і особливостей поведінки тварин під час зйомки. Перевагу краще віддавати кінному фотографу, чия спеціалізація - коні та люди.

Більше фотографій дивіться у розділі "Фотогалерея, фотосесія з кіньми". Усі фотографії на сайті – з нашими кіньми, на нашій території, на попередньому місці чи на виїзді.

У вас є цікаві ідеї для фотосесії? Звертайтеся, подумаємо, як це можна реалізувати. Фотосесія з кіньми з використанням прапорів, мечів, шабель, однорогів та інших нестандартних атрибутів, а також верхи без сідла обговорюється окремо.

Скільки коштує оренда коня для фотосесії на нашій території в залежності від дня та кількості коней – у розділі "Ціни". Вартість фотосесії на виїзді та зйомки відео обговорюється окремо.

 

Запишіться
зараз!
або якщо залишилися питання
Instagram