с.Копачів, Обухівський р-н, Київська область
ВВ-НД: 9.00 - 18:00, ПН вихідний

Метання ножів, стрільба з лука, кидання ласо

від 300 грн
Запишіться
зараз!
або якщо залишилися питання

Це чудовий варіант для тих, хто любить активний відпочинок.Метання ножів Київ фото

Метання ножів – не тільки цікава розвага та відпочинок, це ще й психологічне розвантаження. Метання спеціальних ножів розвиває влучність, точність рухів, окомір і координацію. Якщо засвоїти основи техніки та потренуватися – можна потрапити точно в ціль!

Стрільба з лука – це захоплюючий процес, фізичне навантаження на м'язи верхньої частини тіла, покращення кровообігу, постави та просто – джерело гарного настрою!

Стрільба з лука Київ фото

Обов'язково зверніть увагу на наш ексклюзив – кидання ласо на бичка!

Лассо - це відомий атрибут ковбоїв, спеціальна мотузка у вигляді петлі, яку використовують для кидання на ціль. Злови бичка за допомогою ласо!

Кидання ласо Київ та Київська область фото

Скільки коштує стрільба з лука, метання ножів та кидання лассо – дивіться на сторінці "Ціни".

Можна замовити 30 хвилин або годину, для одного або двох.

Якщо ви не знаєте, чому віддати перевагу, або хочете спробувати все одразу, то ідеальний варіант – наша унікальна програма "Три в одному"! Програма триває годину, для одного або двох учасників і включає три види активності на вибір по 20 хвилин. За одну годину можна і на конях покататися, і ножі навчитися метати, і потрапити в ціль стрілами або заарканити бичка. Вибирайте три варіанти з чотирьох: катання на конях, стрілянина з лука, метання ножів та кидання ласо – що більше подобається!

Дуже цікаво все це робити в командах, пропонуємо постріляти з лука, пометати ножі та заарканити бичка на дні народження, корпоративі чи будь-якому заході, працюємо на своїй території та на виїзді.

Запишіться
зараз!
або якщо залишилися питання
Instagram