Київська область, с.Копачів
9.00 - 18:00

Кінні прогулянки

від 600 грн
Запишіться
зараз!
або якщо залишилися питання

Кінні прогулянки дозволяють забути про міську метушню та поспілкуватися із чудовими тваринами, які дають людині позитивну енергетику та неповторні відчуття тепла та єдності. Катання на конях під Києвом – це унікальна можливість виїхати за місто, подихати свіжим повітрям, позбутися стресу та втоми.


Прогулянка на конях для двох - чудове спільне проведення часу.

Як проходить кінна прогулянкаПрогулянка на конях у Києві картинка

Прогулянка на конях проводиться за участю спокійних та красивих коней, обов'язково у супроводі інструктора. Вас познайомлять з кіньми, розкажуть, як пригощати коней, як сідати в сідло і правильно сидіти верхи, утримуючи рівновагу та рухаючись синхронно разом із конем.

Катання на конях проводиться на природі, лісом чи полем, кроком, тільки у супроводі інструктора, який йде поряд і веде коня. Прогулянка верхи у кінному клубі "Кентавр" безпечна і доступна всім, у тому числі і тим, хто ніколи не сидів у сідлі, та дітям від 9 років. 

Обмеження за вагою для крокової прогулянки на коні – 85 кг, діти з 9 років.

Під час прогулянки на конях у певному місці інструктори поставлять коней поруч і сфотографують вас верхи на ваш мобільний телефон, також можна зробити фото верхи та поруч з кіньми наприкінці прогулянки на манежі. Під час посадки та катання фото- та відеозйомка не проводиться, інші супроводжуючі на прогулянку не ходять.

Потім починається найприємніше - частування коней, які вас катали :) Можна привезти моркву або яблука, а інструктор простежить, щоб частування давали правильно, з долоні - тоді коні дуже м'яко беруть ласощі губами.

Для найактивніших пропонуємо також спробувати себе у стрільбі з лука та метанні ножів.

Прогулянка на конях доступна цілий рік!

Виїзд за місто та спілкування з кіньми принесе задоволення у будь-якому сезоні! Весна радує свіжим весняним повітрям, зеленню і теплим сонечком, літо дивує різноманіттям ароматів і квітів, восени можна насолодитися яскравими фарбами природи, а катання взимку по снігу на морозному свіжому повітрі принесе задоволення кожному!

Катання на конях Київ фото

 

Актуальна вартість на сторінці "Ціни".

Замовити кінну прогулянку можна на будь-який день, крім понеділка (але якщо офіційний вихідний понеділок, то ми працюємо), за попереднім записом.

У призначений час інструктори з підготовленими кіньми вас чекатимуть, величезне прохання – приїжджайте вчасно або заздалегідь, при запізненні час прогулянки не продовжується, але оплачується повністю.

 Також можна придбати подарункові сертифікати. 

Прогулянка верхи на спокійних конях корисна всім без винятку і дітям, і дорослим.

Користь верхової їзди – 10 фактів 

Покататися на конях Київ фото

  1. Прогулянка на коні позбавить втоми і стресу, покращить емоційний стан краще за будь-який антидепресант завдяки позитивній енергетиці, яку коні щедро дають людині.
  2. Катання на коні рекомендується у разі різних ортопедичних захворювань, викривлення хребта, дефектів постави. При регулярних заняттях їздою навколо хребта утворюється міцний м'язовий корсет.
  3. Верхова їзда відмінно прокачує найголовніші м'язи вершника – внутрішню та задню поверхні стегна. У роботу включаються практично всі м'язи тіла, але при цьому вершник вчиться сидіти в сідлі без напруження, їхати на балансі у правильній посадці, коли всі частини тіла працюють незалежно одна від одної.
  4. При катанні на конях серце та легені вершника не перевантажуються. Тому покататися на коні корисно для якнайшвидшого одужання та відновлення після різних хвороб та стресів.
  5. Покататися на коні рекомендується при лікуванні хвороб серця, порушеннях обміну речовин, бронхіальній астмі, проблемах з серцево-судинною системою, захворюваннях кишечника.
  6. У хірургії катання на конях успішно використовується для відновлення після операцій. Катання на конях підходить і тим, хто тільки почав одужувати, коли допустиме лише незначне фізичне навантаження.
  7. При правильній посадці тіло вершника рухається синхронно разом з конем, таким чином відбувається ряд пасивних рухів у суглобах та хребті. Це один із ефектів іпотерапії.
  8. Чудовий ефект проявляється при багатьох хронічних гінекологічних захворюваннях, оскільки покращується кровопостачання та зміцнюються м'язи.
  9. Катання на коні рекомендують при лікуванні різних депресій та неврозів, це чудовий емоційний струс, розрядка від стресів, поліпшення настрою.
  10. Катання на конях будь-якої пори року загартовує організм. Температура тіла коня на 1.5 градуси вища, ніж у людини, тому навіть під час руху кроком кінь розігріває та масажує тіло вершника у місцях контакту, відповідно покращує кровообіг. Така прогулянка рекомендується при захворюваннях, зумовлених малорухливим способом життя.

Краще один раз спробувати, ніж сто разів прочитати :) приїжджайте на прогулянку на конях! Перед приїздом обов'язково зателефонуйте для запису на певний час 

Запишіться
зараз!
або якщо залишилися питання
Instagram